BERNVAKARIO MŪŠIS

Teužverda mūšis geriausių draugų komandoje!

Turime paruošę specialią programą bernvakariui, tad LANKINIO komanda užtikrins ypatingą dėmesį jaunikiui. LANKINIS - aktyvi ir nauja pramoga Lietuvoje, todėl garantuojame, kad jaunikį nustebinsite. Nieko nelaukite ir rezervuokite pramogos laiką jau dabar!

EKSTREMALUS MŪŠIS SU LANKAIS

Ar jau subūrėte linksmų vaikinų kompaniją savo draugo bernvakariui? Turite idėjų, minčių ką veikti, tačiau kažko trūksta? Lankinio komanda turi puikią idėją bernvakariui - tai aktyvi pramoga Vilniuje, kuri patiks ne tik Jums, tačiau paliks neišdildomą įspūdį šeimyniniam gyvenimui besirengiančiam draugui!

Šaudymas su lankais - ekstremali pramoga bernvakariui, kurią Jūsų patogumui galime pristatyti į bet kurią Jūsų pasirinktą vietą gamtoje arba pakviesti Jūsų šaunią kompaniją atvykti į modernią Lankinio areną Vilniuje ar Kaune.

KODĖL LANKINIS?

Daugybė žaidimo scenarijų, iš kurių tikrai išsirinksite. Jei rinktis pritrūko laiko, galime pasiūlyti scenarijų, kurį sukūrėme specialiai bernvakariui.

Tai ne tik aktyvi pramoga: mūsų aikštelėje išbandysite savo komandos tvirtumą, pasuksite galvas kurdami pergalės strategijas ir išbandysite savo reakcijos greitį.

Sakote, panašu į dažasvydį? Na, gal ir taip. Bet LANKINIO privalumas, kad kitą dieną tikrai neteks pirkti tepalo nuo mėlynių :) Strėlės yra visiškai saugios!

DRAUGIŠKAS LANKŲ MŪŠIS SU KOLEGOMIS

2011 metais Jungtinėse Amerikos Valstijose gimęs, Archery Tag yra pasaulinio pripažinimo sulaukęs ir nuotykių dvasią skleidžiantis komandinis žaidimas, populiarus Holivude, Australijoje ir Europoje ir pagaliau atkeliavęs ir į Lietuvą. Šiuo metu Archery Tag žaidžiamas 49 valstybėse visame pasaulyje ir turi net 660 žaidimo padalinių!

Lankinį rekomenduojama žaisti 10 ar didesnei žmonių komandai. Žaidėjai pasiskirsto į dvi komandas, kiekvienas žaidėjas saugumui užtikrinti gauna privalomą veido kaukę ir lanką su strėlėmis. Kiekvienas žaidimo su lankais žaidėjas slepiasi už bunkerių. Žaidžiant LANKINĮ, iš lankų į varžovus yra šaudomos patentuotos, specialiai šiam žaidimui sukurtos 100% saugios strėlės.

Tai puiki idėja bernvakariui, jei norite ne tik aktyvios pramogos, tačiau ir gerų emocijų!

TOP