NAUJA PRAMOGA ĮMONIŲ VAKARĖLIAMS

Komandos formavimas, fizinis aktyvumas, nepamirštamos akimirkos

Padovanokite savo darbuotojams pramogą, kuri nepaliks abejingų: pabūsite drauge neoficialioje aplinkoje, sustiprinsite komandinius įgūdžius ir smagiai praleisite laiką žaisdami naują komandinį žaidimą!

LANKINIS JŪSŲ ĮMONĖS RENGINIUI

Lankinis kaip viesulas įsiveržė į korporatyvinių renginių pasaulį, praturtindamas įmonių ir organizacijų veiklas:

  • 1–2 val. pramoga padeda darbuotojams atsipalaiduoti po įtemptos mokymų dienos;
  • paįvairina įmonių šventes tiek uždarose patalpose, tiek gamtoje;
  • sustiprina komandą, lengvina bendradarbiavimą, leidžia geriau pažinti kolegas, efektyviau siekti bendrų tikslų.

Lankinį (ARCHERY TAG) korporatyviniuose renginiuose išbandė tokios kompanijos kaip Google, LinkedIn, Firestone ir kitos. Nepraleiskite progos patirti šių įspūdžių ir Jūs!

KODĖL LANKINIS?

Lankinis - aktyvus ir įtraukiantis komandinis žaidimas su lankais, kuris puikiai tiks komandos formavimo renginiui ar tiesiog padės atsipalaiduoti su kolegomis po sunkios darbo ar mokymų dienos. Kas gi labiau suartina kolegas, jeigu ne bendros šventės? Mūšio lauke kaip niekur kitur atsiskleidžia žmonių gebėjimai, savybės ir komandinis darbas.

Įmonės renginiai tiesiog privalo būti ne tik laikas drauge, tačiau ir gera investicija, atnešanti naudą kiekvienam dalyviui, o galiausiai ir visai įmonei. Tobulėjančių įmonių vadovai pripažįsta, jog aktyvus poilsis yra puikus sprendimas, suteikiantis galimybę darbuotojams atitrūkti nuo darbų ir užmegzti glaudesnius ryšius su kolegomis.

Geriausias būdas darbuotojams pasijausti įvertintiems - įsimintinos pramogos. Kova su lankais – Lietuvoje nauja ir įsimintina pramoga, kurios darbuotojai ir kolegos ilgai nepamirš. Jei norite turėti ryžtingesnę komandą, pamatyti darbuotojų reakcijas į naujoves, o gal tiesiog reikia pozityvių emocijų, LANKINIS skirtas Jums. Užsisakykite šią aktyvią pramogą jau dabar!

DRAUGIŠKAS LANKŲ MŪŠIS SU KOLEGOMIS

2011 metais Jungtinėse Amerikos Valstijose gimęs, Archery Tag yra pasaulinio pripažinimo sulaukęs ir nuotykių dvasią skleidžiantis komandinis žaidimas, populiarus Holivude, Australijoje ir Europoje ir pagaliau atkeliavęs ir į Lietuvą. www.lankinis.lt — vienintelis oficialus ARCHERY TAG atstovas Baltijos šalyse, kuris naudoja licencijuotą įrangą, todėl užtikrina saugumą. Tai puiki komandinė pramoga kolektyvui!

Jei rengiate įmonės vakarėlį ir norite įdomios ir aktyvios pramogos, LANKINIO komanda atvyks su visa įranga į Jūsų pasirinktą vietovę. Ne tik atvešime mūšiui su lankais reikalingus lankus, strėles, apsaugas, taikinukus ir bunkerius, bet ir apmokysime taisyklingai šaudyti iš lanko ir prižiūrėsime visa žaidimo eigą. Pagal Jūsų pageidavimus sumodeliuosime labiausiai Jums tinkantį žaidimo stilių. Lankinis - šaunus žaidimas vakarėliui!

LANKINĮ galite žaisti tiek Jūsų pasirinktoje vietoje lauke, mūsų unikalioje LANKINIO arenoje Vilniuje (adresu Architektų g. 152) arba Kaune, Sabonio Krepšinio centre (adresu Pašilės g. 41.). Vilniaus LANKINIO arenoje šalia įsikūrusi kavinė - picerija, todėl per pertraukėles ir po smagaus žaidimo iškart galėsite skaniai užkąsti www.myliupica.lt.

Susisiekite su mumis ir mes pateiksime išskirtinį pasiūlymą Jūsų įmonei!

TOP