SAUGUMAS

Lankinis yra itin saugus žaidimas, tad jį gali žaisti net vaikai nuo 8 metų!

Visi žinome arba esame patyrę savu kailiu, kad dauguma aktyvių komandinių žaidimų dažnai palieka ne tik gerus įspūdžius, bet ir nemalonias „dovanas” – mėlynes ant kūno. Tačiau tik ne žaidžiant LANKINĮ! Žaisdami šį žaidimą galite būti ramūs, nes namo grįšite ne tik kupini gerų prisiminimų, bet ir visiškai sveiki.

Mes, vieninteliai Lietuvoje, naudojame šiam žaidimui tik originalią, žaidimo kūrėjų Archery Tag specialiai sukurtą įrangą - lankus, strėles bei apsaugines kaukes, todėl Jūsų saugumui nėra jokios grėsmės.

Lankai neturi aštrių kampų ar varžtų, kurie galėtų sužeisti, o strėlės pagamintos su specialiais antgaliais, kurie pasižymi smūgio sugėrimu. Todėl pataikiusi strėlė nesukelia jokio skausmo, o taip pat netepa Jūsų drabužių!

LANKINIS - ne tik smagus, bet ir saugus komandinis žaidimas. Apsivilkite judesių nevaržančius rūbus, pasiimkite su savimi gerą nuotaiką ir atvykite pas mus patirti to, ko dar nepatyrėte. Sužaisti to, ko dar niekada nežaidėte! LANKINIO instruktoriai parengti ir licencijuoti Archery Tag, apmoko naudotis įranga ir taisyklingai šaudyti iš lanko, jie taip pat prižiūri ir moderuoja kiekvieną žaidimą.

Licencijuota originali Archery Tag įranga, naudojama LANKINIO žaidimuose.

 

TOP