LANKINIS VAIKAMS

Indėnas, Robinas Hudas ar lanku ir strėlėmis ginkluotas super herojus - rinkitės!

LANKINIS išskirtinis dar ir tuo, jog žaidimą pritaikome vaikams – jiems skirti lengviau įtempiami lankai. Saugios veido kaukės, specialios strėlės, bei vaikams pritaikytos taisyklės užtikrina smagią pramogą vaikams nuo 8 metų.

LANKINIS VAIKŲ ŠVENTEI

Ar mėgsti Robiną Hudą? O galbūt Tavo myliausia herojė Ketnė Everdin iš ,,Bado žaidynių“? Nori taip pat gerai išmokti šaudyti su lankais, o gal net geriau? Lankinio komanda pasiruošusi išpildyti vaikų svajones ir suorganizuoti nepamirštamą mūšį su lankais! Vaikams specialiai pritaikėme pramogą ir turime jiems skirtus lankus.

Būrys energija trykštančių ir nenustygstančių vaikų gali labai smagiai praleisti laiką žaisdami mūšį su lankais. Moksleivių išvyka gali būti tikras nuotykis apsilankius Lankinio arenoje Vilniuje ar Kaune. Todėl jei svarstote, kas patiktų moksleiviams išvykoje, nedvejokite ir susisiekite su mumis.

Žaisti lankinį saugu ir paprasta. Kitaip nei dažasvydis jis nepalieka jokių žymių ant kūno. Todėl tikrai nėra svarbu, ar Jums aštuoneri ar aštuoniasdešimt. Nepamirškite patogios aprangos ir geros nuotaikos ir atvykite pas mus! Jums suorganizuosime smagią pramogą su žaidimais bei varžybomis, o jeigu vaikų šventei norite neįprasto laisvalaikio savo sodyboje arba įdomios veiklos savo renginio, susibūrimo ar šventės svečiams – ši paslauga būtent Jums! Mes atvyksime į Jūsų pasirinktą vietą ir paruošime šaudymui iš lanko tinkamą erdvę.

MŪŠIS SU DRAUGAIS!

2011 metais Jungtinėse Amerikos Valstijose gimęs, Archery Tag yra pasaulinio pripažinimo sulaukęs ir nuotykių dvasią skleidžiantis komandinis žaidimas, populiarus Holivude, Australijoje ir Europoje ir pagaliau atkeliavęs ir į Lietuvą. LANKINIS — vienintelis oficialus Archery Tag atstovas Baltijos šalyse, kuris naudoja licencijuotą įrangą, todėl užtikrina saugumą. Tai puiki pramoga vaikams atostogų metu, ar klasės išvykoms!

Žaidžiant lankinį, žaidėjai pasiskirsto į dvi komandas. Kiekvienas žaidėjas saugumui užtikrinti gauna privalomą veido kaukę ir lanką su strėlėmis. Žaidžiant LANKINĮ, iš lankų į varžovus šaudomos patentuotos, specialiai šiam žaidimui sukurtos 100% saugios strėlės, o visą žaidimo eigą prižiūri kvalifikuotas instruktorius. Už žaidimo scenarijų esame atsakingi mes, todėl Jums nereikės sukti galvos, o tiesiog mėgautis aktyvia pramoga!

TOP