LANKINIS GIMTADIENIUI

Nepamirštami gimtadienio įspūdžiai su LANKINIO komanda

Pabodo standartinės gimtadienių pramogos? Išbandykite komandinį žaidimą - LANKINĮ! Nesvarbu kokio amžiaus dalyviai paims lankus į rankas: gerai praleistas laikas - garantuotas visiems. 

LANKINIS GIMTADIENIUI

Ir vėl gimtadienis! Tortas, draugai, žaidimai, artimi ir mylimi žmonės! Norite surengti įsimintiną gimtadienio šventę, apie kurią Jūsų draugai kalbėtų dar ne kartą? O gal norite nustebinti jubiliatą ir suorganizuoti neužmirštamą gimtadienio šventę? Turime puikią idėją gimtadieniui! Nauja ir interaktyvi LANKINIO pramoga skirta būtent Jums!

Jūs galėsite pasirinkti vieną iš žaidimo aprašyme pateikiamų variantų ir smagiai praleisti laiką mūsų arenoje Vilniuje arba Kaune. Vilniuje šalia modernios LANKINIO arenos veikia ir picerija-kavinė www.myliupica.lt, tad jūsų laukia skanios pertraukėlės, o po smagaus žaidimo galėsite pratęsti savo šventę su skaniais užkandžiais jaukioje aplinkoje!

Norintiems išskirtinės šventės, mes galime pasiūlyti ir unikalius gimtadienio pakvietimus, kurie suteiks puikių emocijų prieš šventę. Prisipažinkite, juk retai savo pašto dėžutėje randate specialiai Jums adresuotą kvietimą į gimtadienio šventę!

KODĖL LANKINIS?

Gimtadienis – puiki proga išbandyti naujoves ir pasikrauti kuo daugiau teigiamų emocijų. Kai pabosta tradiciniai vakarėliai ir norisi adrenalino - į pagalba skuba LANKINIS. Nei vienas gimtadienio dalyvis nenuobodžiaus, kai reikės kovoti už savo komandą!

LANKINIO organizuojama lankų mūšio pramoga gimtadieniui, skirta pačio įvairiausio amžiaus dalyviams. Komandas gali sudaryti ir skirtingo amžiaus dalyviai, pavyzdžiui - tėvai su vaikais. Mūsų komanda patars, kaip, taisyklių pagalba, išlyginti vaikų ir suaugusiųjų galimybes!

Ieškote gimtadienio dovanos? O gal organizuojate vaikų gimtadienio šventę? Siūlome neeikvoti dovanų popieriaus, o pakviesti gimtadienio kaltininką į mačą LANKINIO aikštelėje. Juk vis dažniau ne daiktai, o gerų emocijų užtaisas tampa gimtadienio šventės vinimi.

GIMTADIENIS MŪŠIO ZONOJE

2011 metais Jungtinėse Amerikos Valstijose gimęs, Archery Tag yra pasaulinio pripažinimo sulaukęs ir nuotykių dvasią skleidžiantis komandinis žaidimas, populiarus Holivude, Australijoje ir Europoje ir pagaliau atkeliavęs ir į Lietuvą. www.lankinis.lt — vienintelis oficialus ARCHERY TAG atstovas Baltijos šalyse, kuris naudoja licencijuotą įrangą, todėl užtikrina saugumą. Tai puiki komandinė pramoga kolektyvui!

Lankinį rekomenduojama žaisti 10 ar didesnei žmonių komandai. Žaidėjai pasiskirsto į dvi komandas, kiekvienas žaidėjas saugumui užtikrinti gauna privalomą veido kaukę ir lanką su strėlėmis. Kiekvienas kovos su lankais žaidėjas slepiasi už bunkerių. Žaidžiant LANKINĮ, iš lankų į varžovus yra šaudomos patentuotos, specialiai šiam žaidimui sukurtos 100% saugios strėlės. Pataikius strėle į priešininką, jis yra pašalinamas ir tokiu būdu yra renkami taškai komandoms. Šie taškai žaidimo pabaigoje nulemia komandos pergalę. Mes turime ne vieną žaidimo variantą, todėl padėsime išsirinkti smagiausią žaidimo scenarijų pagal Jūsų norus! Išbandykite unikalią pramogą jau dabar ir Jūsų gimtadienis taps neužmirštama švente, vakarėliu!

TOP