LANKINIS MERGVAKARIUI

Nustebinkite būsimąją nuotaką smagiu komandiniu žaidimu

Lankas su strėlėmis, adrenalinas ir neišdildomi įspūdžiai: tai ko reikia aktyviajai mergvakario daliai.  Leiskite savo draugei prieš vestuves pasijusti šiuolaikine amazone! 

LANKINIS MERGVAKARIUI

Ieškote idėjų, kaip surengti originalų ir nepamirštamą mergvakarį, kuriame nuotaka dar niekada nedalyvavo? Draugės mergvakaris jau čia pat, o Jūs nežinote nuo ko pradėti? O gal dalyvavote jau ne viename, tačiau pritrūko to mažyčio taškelio, kuris paliktų gilų atsiminimą jaunajai ir visoms merginoms? Atsisakykite tradicinių ir atsibodusių vakarėlių mieste, geriau susisiekite su Lankinio komanda ir išbandykite savo jėgas. Lankinio komanda žino, kad mergvakario organizavimas gali tapti nemažu iššūkiu, todėl siūlo puikią pramogą mergvakariui-šaudymą su lankais! Tai išskirtinė idėja mergvakariui!

Būsimos nuotakoms paruošiame siurprizų ir dovanų. Todėl nieko nelaukite ir nustebinkite jaunąją puikia švente!

Jau užsisakėte sodybą ir nerimaujate, kad pristigsite pramogų? Lankinio kvalifikuoti instruktoriai su visa reikiama įranga atvyks į Jūsų vietovę. O gal švenčiate mieste? Tada Jūsų laukiame modernioje lankinio pramogų arenoje Vilniuje. Nesijaudinkite dėl saugumo, kitaip nei dažasvydis, šaudymas su lankais nesukelia jokio skausmo ir nepalieka žymių ant kūno, netepa drabužių, tad nereikės persirenginėti.

KAIP ŽAISTI?

2011 metais Jungtinėse Amerikos Valstijose gimęs, Archery Tag yra pasaulinio pripažinimo sulaukęs ir nuotykių dvasią skleidžiantis komandinis žaidimas, populiarus Holivude, Australijoje ir Europoje ir pagaliau atkeliavęs ir į Lietuvą. www.lankinis.lt — vienintelis oficialus ARCHERY TAG atstovas Baltijos šalyse, kuris naudoja licencijuotą įrangą, todėl užtikrina saugumą. Tai puiki pramoga mergvakariui!

Žaidžiant lankinį, žaidėjai pasiskirsto į dvi komandas. Kiekvienas žaidėjas saugumui užtikrinti gauna privalomą veido kaukę ir lanką su strėlėmis. Žaidžiant LANKINĮ, iš lankų į varžovus šaudomos patentuotos, specialiai šiam žaidimui sukurtos 100% saugios strėlės, o visą žaidimo eigą prižiūri kvalifikuotas instruktorius. Už žaidimo scenarijų esame atsakingi mes, todėl Jums nereikės sukti galvos, o tiesiog mėgautis aktyvia pramoga!

Lankinis mergvakariui
TOP