NAUJA PRAMOGA LAUKE!

Komandos formavimas, fizinis aktyvumas, nepamirštamos akimirkos

Šiuo ypatingu laikotarpiu siūlome Jums Lankinio pramogas!

LANKINIS - tai pramogų hitas!

Energingas komandinis žaidimas su lankais ir strėlėmis.

LANKINIO tikslas – pagal tam tikras taisykles eliminuoti priešininkų komandos narius, pataikant į juos strėle, šaunama iš lanko.

Įvairūs žaidimų scenarijai ir profesionalus moderavimas suteikia renginiams įvairovės, o dalyviams smagių įspūdžių.

Lankinio turnyro veiksmui reikia lauko teniso dydžio aikštės (10mx20m), o mes pasirūpiname visa įranga, organizavimu ir moderavimu. Viską procesą nuolat prižiūri ir dalyvius apmoko įgudęs lankininkas.

Dalyvaujame kaip viena iš pramogų didelių įmonių (1000+ dalyvių) šventėse, tiek ir mažesnėse įmonių ir šeimų šventėse (iki 50 ar 100 dalyvių). Lankinis gali būti ir kaip pramoga bernvakariams, mergvakariams, gimtadieniams, įmonių šventėms, vakarėliams, draugų susibūrimams.

Didesnėms nei 16 žmonių grupėms mes prastai organizuojame turnyro tipo renginį, mat vienu metu aikštelėje žaidžia 16 dalyvių. Galime išrinkti ir geriausią komandą ir taikliausią šaulį.

Kaina už 2 val. renginį (be transporto)

180 €

Lankinio turnyro veiksmui reikia maždaug lauko teniso dydžio aikštės (10mx20m), o mes pasirūpiname visa įranga, organizavimu ir moderavimu. Viską procesą nuolat prižiūri ir dalyvius apmoko įgudęs lankininkas.

Kaina už 3 val. renginį (be transporto)

250 €

Lankinio turnyro veiksmui reikia maždaug lauko teniso dydžio aikštės (10mx20m), o mes pasirūpiname visa įranga, organizavimu ir moderavimu. Viską procesą nuolat prižiūri ir dalyvius apmoko įgudęs lankininkas.

LANKINIO TAIKINYS

  • LANKINIO TAIKINYS - tai pripučiamas atrakcionas, kuriame dalyviai šaudo strėles, leidžiamas iš lanko, siekdami pataikyti į ore besisukančius kamuoliukus.
  • VIENAS TIKSLAS - įgyvendinamos skirtingos strategijos, įvairūs žaidimo scenarijai, visada veiksme.
  • ŽAIDŽIAMA DABAR – nereikalingas specialus pasiruošimas, reikalinga tik judesių nevaržanti laisvalaikio apranga, žaidimo priemonėmis pasirūpiname mes.
  • UAB Lankinis – vienintelis organizatorius, naudojantis saugią, licencijuotą Archery Tag įrangą. Mes galime užtikrinti sklandų ir saugų procesą tiek mažai, tiek didelei grupei žmonių.
  • Žaidimas tinkamas komandos atpalaidavimui po įtemptos dienos, įmonių šventėms ar vakarėliams.

Kodėl klientai renkasi LANKINĮ?

NAUJA - esame pirmieji Lietuvoje.

SMAGU - aktyvus veiksmas, laikas prabėga ypač greit.

SAUGU - licencijuota ir saugi įranga.

TOP